۱۳۹۹/۱۰/۲۴
با همکاری رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت:

پیگیری برای تاسیس خوابگاه دانشجویی در شهرستان اسفراین

▫️در نشست فرماندار اسفراین با رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، زیرساخت های حوزه دانشجویی و نیاز به خوابگاه دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی این شهرستان پیگیری  شد. 

▫️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، طاهر رستمی در نشست با رئیس صندوق رفاه دانشجویان و مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت ضمن برشماری ظرفیتهای دانشکده علوم پزشکی اسفراین افزود: هرچند این دانشکده نوپا است ، اما عملکرد آن همانند دانشگاه های با قدمت در سطح بالایی قرار دارد. 

▫️وی گفت: در این ایام که با شیوع گسترده بیماری کرونا مواجه شده ایم تنها شهرستانی هستیم که بعد از بجنورد با حمایت صنایع شهرستان و خیرین آزمایشگاه تشخیص مولکولی کرونا ویروس تاسیس شد. 

▫️رستمی گفت: در ابتدای شیوع بیماری کرونا ، پویش خیرین رسانه نیز به کمک کادر درمان شهرستان آمد و بخشی از تجهیزات پزشکی و درمانی آن تامین شد . 

▫️وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: به دلیل نبود پزشک متخصص عفونی در شهرستان،  زحمات مضاعفی بر دوش پزشکان داخلی بود اما کادر درمانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین عملکرد مطلوبی برای مقابله با بیماری کرونا داشتند. 

▫️وی با اشاره به دستور و تاکید استاندار محترم مبنی بر ایجاد خوابگاه های دانشجویی بویژه برای دانشجویان علوم پزشکی اسفراین، از اعلام آمادگی خود برای هرگونه همکاری جهت تامین زیرساختهای حوزه دانشجویی خصوصا تامین خوابگاه برای دانشجویان این شهرستان خبر داد. 

▫️رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت نیز در این نشست از پای کار بودن ، همدلی و مدیریت فرماندار اسفراین در اجرای طرح محدودیتها و طرح شهید سلیمانی تقدیر کرد و بیان داشت: برای بالا بردن مولفه های رشد و توسعه شهرستان در حوزه دانشجویی نیاز به تامین زیرساخت ها می باشد. 

▫️رحیمی ادامه داد: یکی از زیرساختهای رفاه دانشجویان، تامین خوابگاه مناسب برای آنهاست . 

▫️وی خاطرنشان کرد:  در راستای کاهش مشکلات حوزه دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین به ویژه مشکل کمبود خوابگاه ، برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مسکن مهر و یا هر پروژه دیگر که قابلیت تبدیل به خوابگاه دانشجویی را دارد؛ آمادگی داریم. 

▫️رحیمی، شهید سلیمانی را نماد عزت و اقتدار ایرانیان توصیف و اجرای طرحی به نام این شهید بزرگوار را مقدمه ای برای مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد و گفت: با پای کار بودن همه نیروها و مدیریت درست، اجرای این طرح در این شهرستان  مطلوب ارزیابی می شود . 

▫️در نشست امروز شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر نیز اعلام آمادگی خود برای حمایت از تاسیس خوابگاه و همکاری جدی با دانشکده علوم پزشکی را اعلام کردند.

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۴۶۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی