۱۳۹۹/۱۰/۲۳
فرماندار اسفراین

حتی یک درصد خطا در رعایت پروتکل های بهداشتی در بازگشایی مدارس قابل قبول نیست

فرماندار اسفراین گفت: رعایت صد در صدی پروتکل های لازم برای دانش آموزان و کادر آموزشی الزلمی است. و در صورتی که در هر مدرسه ای فراهم نشود حق بازگشایی را ندارید، حتی یک درصد خطا در عایت پروتکل های بهداشتی را نمی پذیرم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، طاهر رستمی در نشست شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان گفت: مقابله اساسی با ویروس کرونا و پیشگیری کامل از شیوع آن نیازمند تغییر در رفتارهاست و یکی از مهم‌ترین اقدامات پرهیز از حضور در تجمعات و مراسمات عمومی است. 

وی ادامه داد: بسیاری از خانواده ها نگران سلامت دانش‌آموزان خود هستند، در کنار اقداماتی که برای پیشگیری از شیوع کرونا صورت گرفته، اما معدود افرادی به این مسائل بی‌توجه هستند و پروتکل ها را رعایت نمی کنند. 

فرماندار و رئیس شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان اسفراین در ادامه گفت: این روزها با همه سختی های ناشی از کرونا و تعطیلی ناگزیر مدرسه‌ها، آموزگاران بسیار پرکارتر از ایام مدرسه هستند و زحماتشان دوبرابر شده که قدردان زحمات آنها هستیم. 
وی گفت: اما سلامت و جان مردم برای ما بسیار ارزشمند است و هم اکنون در وضعیت شکننده ای قرار داریم که با هر گونه اجتماع و عادی انگاری شرایط دوباره با شیوع گسترده بیماری مواجه خواهیم شد. 

رستمی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از ایجاد پویش خیرین رسانه، افزود: این پویش در اقدام بعدی خود از مردم و خیرین دعوت کرده تا با کمک آنها نسبت به خرید گوشی و تبلت، زمینه تحصیل دانش‌آموزان محروم را فراهم کنند. 

فرماندار اسفراین در ادامه خواستار همکاری ادارات و دستگاههای اجرایی با ادارات خدمات رسان با آموزش و پرورش و مدارس شد. 

در این جلسه در گرامی داشت هفته شوراهای آموزش و پرورش از اعضای شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان اسفراین با اهداء لوح تقدیر، قدردانی شد.

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۳۸۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی