۱۳۹۹/۱۰/۲۱

دیدار مدیرکل مخابرات خراسان شمالی با فرماندار فاروج

در روز یک شنبه مورخ 1399/10/21 جناب اقای هاشمی مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان شمالی به همراه مدیر شهرستانی این شرکت با حضور در شهرستان فاروج با آقای ابوالحسن نجفی فرماندار فاروج دیدار نمودند.

در این دیدار که با حضور قاسم زاده معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و بخشدار خبوشان برگزار گردید؛ درخصوص زیرساخت های شهر هوشمند، مطالعات لازم جهت نصب دکل BTS در روستای مردکانلو و همچنین خدمات تلفن ثابت در روستاهای شهرستان فاروج بحث و تبادل نظر گردید.

به گزارش روابط عمومی فرماندار فاروج هاشمی مدیرکل شرکت مخابرات خراسان شمالی با ارائه ی گزارشی از وضعیت زیرساخت های تلفن ثابت و اینترنت در شهرستان فاروج گفت: « فاروج در بحث زیرساخت های مخابراتی در رتبه نسبتا مناسبی در استان قرار گرفته است».

در ادامه این دیدار فرماندار فاروج ضمن اشاره به لزوم پرداختن به زیرساخت های تبدیل فاروج به شهر هوشمند و نیازمندی های آن گفت: « در تعدادی از روستاهای بخش مرکزی در دهستان سنگر و دهستان فاروج شدیداً نیاز به نصب دکل و افزایش ضریب پوشش اینترنت پرسرعت هستیم و با مذاکرات صورت گرفته طی دو ماه آتی تعداد ۶ دکل BTS در روستاهای شهرستان نصب  و مورد بهره برداری خواهد شد». ایشان با اشاره به قطعی تلفن ثابت در برخی روستاهای شهرستان در مواقع بارش باران و برف از شرکت مخابرات خواستند که به این موضوع رسیدگی شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاروج نجفی فرماندار فاروج که در دیدار با مدیرکل شرکت مخابرات خراسان شمالی سخن می گفت با اشاره به عدم دسترسی حدود 40 درصد دانش آموزان شهرستان به اینترنت پرسرعت گفت: انشاا... با نصب این دکل ها ضریب نفوذ اینترنت در شهرستان افزایش خواهد یافت».
در این جلسه مقرر شد حداکثر تا پایان بهمن ماه خطوط تلفن خیابان سیف السادات شهر فاروج، ناحیه صنعتی فاروج، اینترنت 4G در روستاهای بیرک و سه گنبد(همراه اول) و ۶ دکل دیگر مورد بهره برداری قرار گیرد. 

​روابط عمومی فرمانداری فاروج

منبع : فرمانداری فاروج
تعداد بازدیدها : ۳۸۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی