۱۳۹۹/۱۰/۲۱
فرماندار اسفراین

راه اندازی چهار سایت همراه اول در شهرستان اسفراین

فرماندار اسفراین از نصب و راه اندازی چهار سایت همراه اول و افزایش سرعت اینترنت در شهرستان اسفراین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، طاهر رستمی روز شنبه از نصب و راه اندازی سایت 4G همراه اول BTS ریخته گری اسفراین خبر داد. 

وی گفت: سایت BTS میدان پهلوانان_خیابان بعثت و خیابان اسفراینی» نیز نصب شده که تا چند روز آینده راه اندازی خواهد شد‌ و بعضا مشکل اتصال اینترنت در این مناطق و همچنین خیابان طالقانی نیز رفع می گردد.

فرماندار اسفراین در ادامه نصب و راه اندازی اینترنت پرسرعت موبایل ، سایت 2G و 3G و 4G همراه اول در «بلوار کشاورز » این شهرستان را نیز یکی از اقدامات شرکت مخابرات استان عنوان کرد و گفت: تحقق این امر در راستای توسعه متوازن فناوری نوین ارتباطی در سطح استان و خدمت رسانی و برخورداری شهروندان از اینترنت پرسرعت موبایل بوده است.

رستمی در ادامه افزود: با توجه به اینکه نیاز مردم به استقاده از خدمات اینترنتی در عرصه‌ها بانکداری، آموزش، تجارت و ... بیشتر شده توسط شرکت مخابرات استان توسعه اینترنت بر بستر فیبر نوری نیز در شهرستان فراهم شده است.

وی گفت: بر این اساس در حال حاضر فیبر نوری در قالب بسته‌های با سرعت بالا، از میدان امام (ره) به سمت بجنورد و همچنین به سمت میدان ۲۲ مهر، 
نصب گردیده است که تا چند روز آینده شاهد افزایش سرعت اینترنت در این مناطق خواهیم بود.

وی همچنین از بهره مندی روستای اتیمز و روستای ولی آباد از توابع بخش مرکزی اسفراین از پوشش ارتباطات موبایل ، سایت 2G همراه اول توسط شرکت مخابرات استان خبر داد.منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۲۹۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی